Siyaset dünyası bu nikahta buluştu

0 Yorum

Bursa’nın tanınan isimlerinden Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Ali Mollasalih’in kızı Ahsen Mollasalih ile Muhammed Talha Bektaş, Bursa Osmangazi’de düzenlenen nikah töreniyle dünyaevine girdi. İş ve siyaset dünyasını bir araya getiren törende çiftin nikahını Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar kıydı.

Bursa siyaset ve medya dünyasının önemli isimlerinden Ali Mollasalih’in kızı Ahsen Mollasalih, Muhammed Talha Bektaş ile evlendi. Merinos Nikah Salonunda kıyılan nikahta Bursa’nın iş, siyaset ve medya dünyası bir araya geldi. Çiftin nikah şahitliklerini Ak Parti İl Başkanı Davut Gürkan, Ak Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, İyi Parti İl Başkanı Selçuk Türk, Gıyaseddin Bingöl, Bursa Büyükşehir Belediye başkan vekili Fethi Yıldız, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Yıldırım Belediye Başkanı eski başkanı Özgen Keskin, Bursa Büyükşehir Belediye eski Başkanı Recep Altepe, Hayrettin Çakmak, Ekrem Alparlı, Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadri İnan, Tarık Tenis Türk yaptı.

Röportajlık olarak katıldığımız törende Ali Mollasalih ve eşi Reyhan Mollasalih ile Canan-İbrahim Bektaş çifti çocuklarının mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkük etti. Röportajlık olarak genç çifte mutluluklar dileriz.

Bir gönderi yayınlayabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş